IMPRESE KRAJINY - SOKOLOVÁ DANA

IMPRESE KRAJINY - SOKOLOVÁ DANA

 

1490 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Sokolová Dana
( 29.1.1929 -

 

 

 

SIGNOVANÝ AUTORSKÝ TISK - IMPRESE KRAJINY. AUTORKOU JE KVALITNÍ MALÍŘKA A GRAFIČKA DANA SOKOLOVÁ. SIGNOVÁNA VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. TECHNIKA VLEVO DOLE - VIZ FOTO.ROZMĚRY RÁMU CCA 47 CM X 37 CM, RÁM JE ÚZKÝ, ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.OBRAZ JE ODHADEM Z ROKU 1960-80. JEDNÁ SE O DÍLO VYHLEDÁVANÉ A CENĚNÉ MALÍŘKY, TEDY O DOBROU INVESTICI, ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

 

 

 

 

Sokolová Dana
 

 

* 29.1.1929 Hradec Králové
 

 

malířství, grafika

 Studium - od roku 1945 - Vysoká škola uměleckoprůmyslová Praha - profesor Fišárek Alois.Členem - Český fond výtvarných umění (ČFVU).

 


Věnovala se především krajinomalbě, absolvovala řadu výstava například v Praze ( Uměleckoprůmyslové museum, Galerie Československý spisovatel, Karolinum, atd.), dále například v Brně, Hradci Králové, Pardubicích atd.
 

 VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:

 


1984, Seznam výtvarných umělců evidovaných při Českém fondu výtvarných umění,2005, Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2004 (XIV. Sh - Sr).
 

Jméno autora: Sokolová Dana ( 29.1.1929 -
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení