BROSKVE NA SKLENĚNÉ MÍSE - ADÁMEK JAROMÍR

BROSKVE NA SKLENĚNÉ MÍSE - ADÁMEK JAROMÍR

 

6990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Adámek Jaromír
( 17.5.1888 - ? )

 

 

 

OBRAZ - BROSKVE NA SKLENĚNÉ MÍSE. SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE CENĚNÝ A VYHLEDÁVANÝ MALÍŘ JAROMÍR ADÁMEK. JEHO OBRAZŮ NENÍ K SEHNÁNÍ MNOHO - JSOU POMĚRNĚ RARITNÍ.
ROZMĚRY RÁMU CCA 40 CM X 32 CM, RÁM JE PŮVODNÍ, KRÁSNĚ ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OLEJ NA KARTONU. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 


OBRAZ BYL NAMALOVÁN V ROCE 1922. OBRAZ JE TEDY TÉMĚŘ 100 LET STARÝ !!! OD JAROMÍRA ADÁMKA MÁM V PRODEJI JEŠTĚ JEDEN PÁROVÝ OBRAZ "ZÁTIŠÍ S TALÍŘEM A OVOCEM" - MÁ STEJNÝ RÁM, ROZMĚRY, PODOBNÉ TÉMA, TECHNIKU ATD.

 


POKUD CHCETE KVALITU, URČITĚ BUDETE SPOKOJENI. JEDNÁ SE O KVALITNÍ DÍLO CENĚNÉHO A VYHLEDÁVANÉHO MALÍŘE, TEDY O VÝBORNOU INVESTICI. ORIGINALITU PLNĚ GARANTUJI VRÁCENÍM PENĚZ.
 

 

 

 

 

Adámek Jaromír

 


* 17.5.1888 Praha 

 

 

studoval soukromně malířství v Reisnerově škole, pak u profesora Stibara a profesorky Lehmanové.

 

 

VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:

 

1993, Nový slovník československých výtvarných umělců (I. díl; A - K),

 

1995, Signatury českých a slovenských výtvarných umělců,

 

1998, Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997 (I. A - Č).

Jméno autora: Adámek Jaromír ( 17.5.1888 - ? )
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení