MOST PŘES ŘEKU - HORST LEO

MOST PŘES ŘEKU - HORST LEO

 

3990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Horst Leo

 

 

 

OBRAZ - MOST PŘES ŘEKU. SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE MALÍŘ LEO HORST. NA TRHU S UMĚNÍM SE VESMĚS OBJEVUJÍ LEPTY LEO HORSTA, OLEJ ČI TEMPERA JE HODNĚ RARITNÍ.POKUD BY JSTE NĚKDO POZNAL, JAKÉ MÍSTO JE NA OBRAZU ZNÁZORNĚNO, BUDU MOC RÁD, KDYŽ MI TO NAPÍŠETE E-MAILEM.ROZMĚRY RÁMU CCA 32 CM x 27,5 CM, SAMOTNÁ MALBA CCA 14 CM x 10,5 CM, RÁM JE ÚZKÝ, KRÁSNĚ ZDOBENÝ, MÁ MÍSTY OTLUKY. KOMBINOVANÁ TECHNIKA - ZŘEJMĚ PEROKRESBA A OLEJ ČI TEMPERA NA PAPÍŘE. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.OBRAZ JE ODHADEM Z ROKU 1920-40.

 

 

 

Horst Leo
 

 

grafikněmecká národnostVýstavy - například 1992/02/21 - 1992/12/31 Grafická tvorba německých autorů v Čechách 1890 - 1938 ze sbírek Galerie umění Karlovy Vary, Letohrádek Ostrov.
VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:
 


1993, Nový slovník československých výtvarných umělců (I. díl; A - K).

Jméno autora: Horst Leo
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení