OHRADA V HORÁCH - HORSKÝ VÁCLAV

OHRADA V HORÁCH - HORSKÝ VÁCLAV

 

3820 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 20. 6. 2024

Jméno autora: Horský Václav
( 1909 - ? )

 

 

 

OBRAZ - OHRADA V HORÁCH. SIGNOVÁN A DATOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE ZŘEJMĚ CENĚNÝ MALÍŘ VÁCLAV HORSKÝ. VELMI KVALITNÍ LÍBIVÉ DÍLO.
 

 

ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU CCA 75 CM X 61 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OLEJ NA DESCE. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 


OBRAZ BYL NAMALOVÁN V ROCE 1967.
 

 

VÝBORNÁ INVESTICE DO UMĚNÍ. DÍLO TAKTO KVALITNÍHO MALÍŘE BUDE ČASEM STÁLE STOUPAT NA CENĚ, NAVÍC BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ VAŠICH PROSTOR. ORIGINALITU PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.
Horský Václav
 

 

* 1909 Olomouc
 

 

malíř- členem Skupiny olomouckých výtvarníků (SOV)
 

 

 


VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:
 


1942, Pacák Jaroslav , Mladé umění na Hané (Almanach Skupiny olomouckých výtvarníků), Kramář a Procházka, knihtiskárna v Olomouci, Olomouc,


1993, Nový slovník československých výtvarných umělců (I. díl; A - K).
 

 

Jméno autora: Horský Václav ( 1909 - ? )

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení