IMPRESE KRAJINY - DLOUHÝ VÁCLAV

IMPRESE KRAJINY - DLOUHÝ VÁCLAV

 

2990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Dlouhý Václav
( 8.11.1923 - 5.9.1989 )

 

 

 

OBRAZ - "IMPRESE KRAJINY" OD MALÍŘE DLOUHÉHO. JE MOŽNÉ, ŽE AUTOREM JE VÁCLAV DLOUHÝ - NEJSEM SI VŠAK JISTÝ NA 100%, MALÍŘŮ S TÍMTO PŘÍJMENÍM MALOVALO VÍCE, PROTO RADĚJI POSUĎTE SAMI DLE STYLU MALBY, SIGNATURY APOD. SIGNOVÁN A DATOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. VELMI KVALITNÍ, LÍBIVÉ DÍLO.

 

POKUD BY JSTE NĚKDO VĚDĚL, JAKÉ MÍSTO JE NA OBRAZU ZNÁZORNĚNO, BUDU MOC RÁD, KDYŽ MI TO NAPÍŠETE E-MAILEM.ROZMĚRY RÁMU CCA 64 CM X 37 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OLEJ ČI TEMPERA NA KARTONU ČI PAPÍŘE. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.
 


OBRAZ BYL NAMALOVÁN V ROCE 1969.

 


 


Dlouhý Václav
 

 

* 8.11.1923 Stružinec (Semily)
 

 

+ 5.9.1989 Praha


 

grafik, malíř

 

 


Studium: Státní grafická škola / Střední průmyslová škola grafická / Vyšší škola uměleckého průmyslu Praha, Akademie výtvarných umění Praha - Holý Miloslav, Silovský Vladimír.
 


Členem skupiny - Jednota umělců výtvarných, Český fond výtvarných umění (ČFVU).Působení: Čelákovice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (Praha-východ), Praha.
 


Pravidelně vystavoval v Praze, také například Brno, Hradec Králové, Kladno atd., ale i v zahraničí - například Bratislava, Trenčín atd.
 VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:

 1955, Dodatky ke slovníku československých výtvarných umělců,

1984, Seznam výtvarných umělců evidovaných při Českém fondu výtvarných umění,

1998, Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998 (II. D - G),

2000, Hlas domova 2 (Výtvarné umění a architektura našeho Polabí),

2006, Významné osobnosti z Čelákovic a okolí.
 

Jméno autora: Dlouhý Václav ( 8.11.1923 - 5.9.1989 )
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení