POTOK MEZI STROMY - HORKÝ FRANTIŠEK

POTOK MEZI STROMY - HORKÝ FRANTIŠEK

 

8840 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Horký František
( 15.2.1907 - ? )

 

 

 

OBRAZ - POTOK MEZI STROMY. SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO.

 


ROZMĚRY RÁMU CCA 60 X 45 CM, RÁM JE KRÁSNĚ ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OLEJ NA PLÁTNĚ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1910-30.OBRAZY FRANTIŠKA HORKÉHO SE BĚŽNĚ PRODÁVAJÍ V CENÁCH OD 10 DO 35 TIS. KČ. JEDNÁ SE O KVALITNÍ DÍLO CENĚNÉHO MALÍŘE - TEDY O VÝBORNOU INVESTICI. ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.
 

 


 

 

Horký František

 


* 15.2.1907 Praha - Modřany

 


malířství

 

 

Studoval v malířské škole architekta Masáka. Vystavoval například v letech 1935 – 1937 v Bratislavě, Košicích a v Užhorodě. Vystavoval také v Praze, kde měl svůj ateliér v Praze v Michli, velkou část svého života také působil na Slovensku, kde maloval krajinu, městská zákoutí i výjevy všedního dne..

 

 

 

VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:

 

 

1993, Nový slovník československých výtvarných umělců (I. díl; A - K),

 

1999, Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1999 (III. H),
 

Jméno autora: Horký František ( 15.2.1907 - ? )

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení