POHLED NA KARLŮV MOST A PRAŽSKÝ HRAD - SLAVÍK OTAKAR

POHLED NA KARLŮV MOST A PRAŽSKÝ HRAD - SLAVÍK OTAKAR

 

9990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Slavík Otakar
( 15.12.1889 - ? )

 

 

 

OBRAZ - POHLED NA KARLŮV MOST A PRAŽSKÝ HRAD (PRAGENSIA). SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE CENĚNÝ A VYHLEDÁVANÝ MALÍŘ OTAKAR SLAVÍK.ROZMĚRY RÁMU CCA 74 CM X 60 CM, RÁM JE ZŘEJMĚ PŮVODNÍ, ZDOBENÝ, MÁ OTLUKY. OLEJ NA PLÁTNĚ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.
OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1920-50.

 


POKUD CHCETE KVALITU, URČITĚ BUDETE SPOKOJENI. JEDNÁ SE O KVALITNÍ DÍLO CENĚNÉHO A VYHLEDÁVANÉHO MALÍŘE, TEDY O VÝBORNOU INVESTICI. ORIGINALITU PLNĚ GARANTUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

 

 

 

Slavík Otakar

 

 


* 15.12.1889 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (Praha-východ)

 

 

 

zátiší, malba, krajinomalba

 

 

 

Významný Český krajinář. Studoval soukromě u prof. Göddela ve Vídni. Maloval krajiny a zátiší. Inspiraci čerpal ve středních Čechách, v Praze, okolí Prahy, v Polabí, Českomoravské vysočině, v Krkonoších, Tatrách, u Severního a Baltického moře. Absolvoval řadu výstav - například v Praze ( 1946 - Výstavní síň Práce, 1969 - Dům U Hybernů atd. ) aj.

 

 

 

VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH: 

 

 

1993, Nový slovník československých výtvarných umělců (II. díl; L - Ž),

 

2005, Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2004 (XIV. Sh - Sr).

Jméno autora: Slavík Otakar ( 15.12.1889 - ? )
Typ: Pragensia, Praha
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení