BŘÍZY U VODY - HÁJEK FRANTA

BŘÍZY U VODY - HÁJEK FRANTA

 

2840 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Hájek Franta

 

 

 

OBRAZ - KRAJINKA - BŘÍZY U VODY. AUTOREM JE KVALITNÍ ČESKÝ KRAJINÁŘ FRANTA HÁJEK. SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. KOVOVÝ ŠTÍTEK SE JMÉNEM AUTORA UPROSTŘED DOLE - VIZ FOTO.
ROZMĚRY RÁMU CCA 42 X 37 CM, RÁM JE PŮVODNÍ, KRÁSNĚ ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. PASTÓZNÍ OLEJ NA KARTONU. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1930-50. VĚTŠINA OBRAZŮ MALÍŘE FRANTY HÁJKA CO SE OBJEVUJE NA TRHU JE MALOVÁNA VE ČTYŘICÁTÝCH LETECH I JÁ MÁM VYSTAVEN JEŠTĚ JEDEN OBRAZ OD TOHOTO MALÍŘE S NÁZVEM "KRKONOŠE", KTERÝ JE DATOVÁN V ROCE 1945.

 


OBRAZ JE ÚŽASNĚ DEKORATIVNÍ, BUDE ŠPERKEM VE VAŠÍ SBÍRCE A DOMINANTOU KAŽDÉHO PROSTORU.

 


JEDNÁ SE O DÍLO VYHLEDÁVANÉHO A CENĚNÉHO MALÍŘE, TEDY O DOBROU INVESTICI, ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

 

Jméno autora: Hájek Franta

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení