MOŘE BULHARSKO VARNA - ALEKOV NAPOLEON VALENTIN

MOŘE BULHARSKO VARNA - ALEKOV NAPOLEON VALENTIN

 

14820 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 28. 5. 2024

Jméno autora: Alekov Napoleon Valentin
( 8.8.1937 -

 

 

OBRAZ - MOŘE BULHARSKO VARNA. MOTIVEM JE MOŘE A POBŘEŽÍ V OKOLÍ VARNY V BULHARSKU. AUTOREM JE VYHLEDÁVANÝ A CENĚNÝ MALÍŘ VALENTIN NAPOLEON ALEKOV. SIGNOVÁN VLEVO DOLE - VIZ FOTO.
 


ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU CCA 84 CM X 43 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÁ MÍSTY OTLUKY. PASTÓZNÍ OLEJ MALÍŘSKÉ LEPENCE ČI NA JEMNÉM PLÁTNĚ. OBRAZ JE ZASKLENÝ. NA FOTKÁCH JSOU ODLESKY OD BLESKU, OBRAZ SE TĚŽKO FOTÍ, VE SKUTEČNOSTI JE HEZČÍ NEŽ NA FOTKÁCH. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.
 


OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1970-90.
 


BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ KAŽDÉHO PROSTORU.

 


JEHO OBRAZY SE V ČECHÁCH BĚŽNĚ POHYBUJÍ V CENÁCH OKOLO 15 TIS. KČ, V BULHARSKU OBDOBNĚ, PODÍVEJTE SE NAPŘÍKLAD ZDE...

 


VÝBORNÁ INVESTICE DO UMĚNÍ. DÍLO TAKTO KVALITNÍHO MALÍŘE BUDE ČASEM STÁLE STOUPAT NA CENĚ. ORIGINALITU PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

 

 

 

 

Valentin Napoleon AlekovВалентин Наполеонов Алеков - azbukounarozen 8.8.1937

 stejně jako jeho otec má naprosto typický pastózní styl malby a maluje hlavně motivy moře v okolí Varny.

 

 


otec malíře:

 


Napoleon Alekov ( rozený Napoleon Inglezi )Наполеонов Алеков - azbukou


 

narozen - Tulcea Rumunsko 22.4.1912zemřel - Varna Bulharsko podle některých zdrojů v roce 1998 podle některých v roce 2002

 Známý bulharský malíř, jehož doménou byla vždy malba moře a pobřeží. Hodně maloval moře v okolí Varny. Jeho otec byl Řek obchodník z Konstantinopole a jeho matka bulharka od severní Dobrudža . Po první světové válce v roce 1918 se jeho rodina přestěhovala do Bulharska a usadil se ve Varně. V raném věku začal malovat profesionálně. Představil svoji práci na více než 25 samostatných výstavách a za svůj život namaloval více než 10000 obrazů, které jsou ve vlastnictví sběratelů doma i v zahraničí. V poslední době je velmi ceněný na aukcích jak v Bulharsku tak v zahraničí.

Jméno autora: Alekov Napoleon Valentin ( 8.8.1937 -

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení