ZÁŘIVÉ PIVOŇKY - HOLUBEC VLADIMÍR

ZÁŘIVÉ PIVOŇKY - HOLUBEC VLADIMÍR

 

9820 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 22. 5. 2024

Jméno autora: Holubec Vladimír
( 1936 -

 

 

 

OBRAZ - ZÁŘIVÉ PIVOŇKY. AUTOREM JE MALÍŘ VLADIMÍR HOLUBEC TVOŘÍCÍ V UNIČOVĚ. SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. OBRAZ JE ÚŽASNĚ DEKORATIVNÍ, PIVOŇKY JSOU JAKO ŽIVÉ.

 

 

HOLUBEC VLADIMÍR (1936 -

 

Osvojil si techniku akvarelu, pastelu a oleje, pomocí nichž vytváří zejména květinová zátiší a krajiny. Od roku 1990 se věnuje výhradně malířství. Vystavoval například v Kroměříži, Uničově, Luhačovicích, ale také v zahraničí (Rakousko, Německo). S jeho díly se můžeme setkat v řadě soukromých sbírek.
ROZMĚRY RÁMU CCA 83 CM X 68 CM, RÁM JE MOHUTNÝ, BOHATĚ ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OLEJ NA MALÍŘSKÉ LEPENCE ČI NA PLÁTNĚ FIXOVANÉM NA KARTONU. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1950-1970.
BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE.

 


VÝBORNÁ INVESTICE DO UMĚNÍ. DÍLO TAKTO KVALITNÍHO MALÍŘE BUDE ČASEM STÁLE STOUPAT NA CENĚ. ORIGINALITU PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

Jméno autora: Holubec Vladimír ( 1936 -
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení