CHALUPA ZAVÁTÁ SNĚHEM - SEDLÁČEK EMIL

CHALUPA ZAVÁTÁ SNĚHEM - SEDLÁČEK EMIL

 

3490 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 18. 2. 2026

Jméno autora: Sedláček Emil
( 23.9.1909 - ? )

Obraz - Chalupa zavátá sněhem. Signován vpravo dole - viz foto. Autorem je malíř Emil Sedláček.

 

Celkové rozměry včetně rámu cca 49 cm x 30 cm. Rám je mohutný, místy má otluky. Pastózní olej na kartonu. Celkový stav - viz foto.

 

Obraz byl namalován přibližně v letech 1940-60.

 

Bude perfektní dekorací Vašich prostor. Originalitu díla plně zaručujeme vrácením peněz.

 

Emil Sedláček

 

narozen 23. 9. 1909, Byšice

 

Studoval státní grafickou školu - střední průmyslová škola grafická - vyšší škola uměleckého průmyslu - Václav Čutta. Uveden v novém slovníku československých výtvarných umělců II. díl (l-ž).

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení