KRAJINA SE SELSKOU SAMOTOU - SALOMON VAN RUYSDAEL

KRAJINA SE SELSKOU SAMOTOU - SALOMON VAN RUYSDAEL

 

690 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Reprodukce

 

 

REPRODUKCE SLAVNÉHO OBRAZU - KRAJINA SE SELSKOU SAMOTOU OD MALÍŘE - SALOMON VAN RUYSDAEL.

 

 


REPRODUKCE NA KARTONU. ROZMĚRY RÁMU CCA 68 X 47 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÁ VŠAK OTLUKY. POKUD BY JSTE NĚKDO CHTĚL POUŽÍT POUZE RÁM TAK VNITŘNÍ ROZMĚR RÁMU PRO VLOŽENÍ MALBY JE CCA 57,5 X 36 CM. CELKOVÝ STAV VIZ FOTO.

 

 


REPRODUKCE JE ODHADEM Z ROKU 1960-80.

 

 

Salomon van Ruysdael (někdy také Ruisdael)

 

narozen mezi lety 1600 - 1603 Naarden nebo Haarlem

 

zemřel 3. listopadu 1670 Haarlem nebo okolí Haarlemu 

 

nizozemský krajinář 17. století.

 

roku 1623 se Ruysdael stal členem a roku 1648 dokonce předsedou Haarlemského malířského bratrstva svatého Lukáše. Pravděpodobně byl žákem Esaiase van de Velde, později byl výrazně ovlivněn dílem Jana van Goyen. Zvláště jeho díla ze třicátých let jsou Goyenovým velmi podobná. Podobně jako Goyen maloval holandský venkov, kanály a rybářské lodě. Jeho krajiny ale postrádají Goyenovu sílu a syrovost, jsou spíše pouze malebné. Salomonova barevná paleta je také poněkud pestřejší, s větším počtem jasných tónů než paleta Goyenova. Mezi lety 1659 a 1662 vytvořil Ruysdael také několik poměrně kvalitních zátiší. Salomon van Ruysdael byl patrně také učitelem svého synovce Jacoba van Ruisdael, který se taktéž věnoval krajinomalbě.

Jméno autora: Reprodukce
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení