VRÁNY NA STROMĚ - ŠINDLER FRANTIŠEK

VRÁNY NA STROMĚ - ŠINDLER FRANTIŠEK

 

4990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Šindler František
( 1888 - ? )

 

 

OBRAZ - VRÁNY NA STROMĚ. VELMI NETRADIČNÍ MOTIV, OBRAZ JE ÚŽASNĚ PONURÝ. SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ. FOTO. AUTOREM JE CENĚNÝ A VYHLEDÁVANÝ MALÍŘ FRANTIŠEK ŠINDLER.
 

 

ROZMĚRY RÁMU CCA 81 X 72 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MOHUTNÝ, VELMI TĚŽKÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OLEJ NA DESCE. CELKOVÝ STAV VIZ FOTO.

 

 

OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1920-40.

 

 

POKUD CHCETE KVALITU, URČITĚ BUDETE SPOKOJENI. JEDNÁ SE O KVALITNÍ DÍLO CENĚNÉHO A VYHLEDÁVANÉHO MALÍŘE, TEDY O VÝBORNOU INVESTICI. ORIGINALITU PLNĚ GARANTUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

 

 

Šindler František

Narozen 1888 Hranice (Přerov)

 

Studoval akademii výtvarných umění v Praze u profesorů - Maxmilián Pirner a Schwaiger Hanuš, dále studoval Umělecko-průmyslovou školu v Praze u profesora Jakuba Schikanedera.

 

 

VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:

 

1993, Nový slovník československých výtvarných umělců (II. díl; L - Ž),

 

2006, Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2006 (XVI. Šan - Šta)

Jméno autora: Šindler František ( 1888 - ? )
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení