ŘEKA POD HORAMI - JAROŠ JOSEF

ŘEKA POD HORAMI - JAROŠ JOSEF

 

2990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Jaroš Josef

 

 

OBRAZ - ŘEKA POD HORAMI. AUTOREM JE ČESKÝ MALÍŘ, JE TEDY PRAVDĚPODOBNÉ, ŽE MOTIVEM BUDOU TATRY ČI KRKONOŠE. SIGNOVÁN VLEVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE MALÍŘ JOSEF JAROŠ. NEVÍM PŘESNĚ O JAKÉHO JAROŠE SE JEDNÁ, DOBRÝCH MALÍŘŮ S TÍMTO JMÉNEM BYLO A JE HNED NĚKOLIK, KAŽDOPÁDNĚ JE VIDĚT JIŽ NA PRVNÍ POHLED, ŽE SE JEDNÁ O VELMI KVALITNÍ HODNOTNÉ DÍLO.

 

MŮŽE JÍT NAPŘÍKLAD O JOSEFA JAROŠE NAROZEN 6.3.1898 V PRAZE (SYN ZNÁMÉHO MALÍŘE BOHUMILA JAROŠE) ČI O JOSEFA JAROŠE NAROZEN 11.3.1909 V ČESKÉ LÍPĚ (MALÍŘ, PEDAGOG, DIVADELNÍ VÝTVARNÍK, STŘEDOŠKOLSKÝ PROFESOR V KUTNÉ HOŘE), NEBO MŮŽE BÝT AUTOREM JINÝ JOSEF JAROŠ.
 

ROZMĚRY RÁMU CCA 85 X 66 CM, RÁM JE MOHUTNÝ, VELMI TĚŽKÝ, ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OLEJ NA KARTONU. CELKOVÝ STAV VIZ FOTO.

 

OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1940-60.

Jméno autora: Jaroš Josef

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení