AKT STOJÍCÍ ŽENY - ŽIŽKA JIŘÍ

AKT STOJÍCÍ ŽENY - ŽIŽKA JIŘÍ

 

5990 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 27. 5. 2024

Jméno autora: Žižka Jiří
( 1.4.1957 - 10.10.2009 )

Obraz - Akt stojící ženy. Autorem je akademický malíř Jiří Žižka. Signován vpravo dole - viz foto.

 

Celkové rozměry včetně rámu cca 43 cm x 33 cm. Obraz je adjustován do nového rámu. Olejová tempera na papíře či kartonu. Celkový stav viz foto.

 

Obraz byl namalován přibližně v letech 1980 - 2000.

 

Bude perfektní dekorací každého prostoru.

 

Výborná investice do umění. Dílo takto kvalitního malíře bude časem zřejmě stále stoupat na ceně. Originalitu díla plně zaručujeme vrácením peněz.

 

 

Jiří Žižka (1957 - 2009)

 

malíř a ilustrátor

 

Studoval na AVU (Akademii výtvarného umění) v Praze u profesorů Karla Součka a Arnošta Paderlíka. Ve svých malbách s oblibou nejčastěji zobrazoval ladnou krásu ženského těla ve všch podobách s úžasně expresivní bravurou a hrající si děti s viditelnou něhou.

 

Měl řadu samostatných výstav u nás i ve světě, například v Kolíně nad Rýnem, v Italském Pesaru či v USA. Za zmínku stojí i knižní ilustrační tvorba v nakladatelství ACADEMIA. Byl členem skupiny Skupina K.Q.N.

 

 

VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:

 

2010 Slovník českých a slovenských výtvarných umělců (XXI. W - Ž), Výtvarné centrum Chagall, Ostrava (Ostrava-město).

 

Jméno autora: Signován

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení