ŽNĚ - WOLFOVÁ MARKÉTA

ŽNĚ - WOLFOVÁ MARKÉTA

 

5990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Wolfová Markéta
( 1970 -

Obraz - Žně. Autorkou je Markéta Wolfová. Signován a datován vlevo dole - viz foto. Osobitý styl malby.

 

Rozměry včetně rámu cca 63 cm x 53 cm. Rám je úzký, dřevěný - viz foto. Olej na plátně. Celkový stav - viz foto.

 

Obraz byl namalován v roce 2019.

 

Bude šperkem ve Vaší sbírce a úžasnou dekorací každého prostoru.

 

Životopis autorky:

 

Narodila jsem se ve znamení Vodnáře v roce 1970 a vyrůstala jsem v malebném městečku na pomezí Čech a Moravy. Snaha studovat na výtvarné, či umělecké škole byla pro dítě z vesnice v dobách socialismu takřka nemožná. Nedostala jsem potřebná doporučení, a tak jsem absolvovala gymnázium v Poličce. Nyní žiji již 18 let v Brandýse nad Labem.

 

Od dětství mě bavily jakékoliv výtvarné techniky a cokoliv kolem textilního designu. Na podzim 2017 jsem se přihlásila do kurzu kreslení a malování ve Staré Boleslavi pod vedením Jana Severy, a v lednu 2018 jsem namalovala svůj první olej, kopii obrazu. Celé léto 2018 jsem chodila malovat ven, do plenéru. Buď v rámci kurzu, nebo i sama a snažila jsem se zachytit krásu české krajiny, kterou miluji.

 

V letošním roce jsem absolvovala kurz s malířem Václavem Benediktem v Jižní Francii a často maluji v plenéru s malířkou Šárkou Veverkovou. Od září 2019 navštěvuji kurz v Praze, který vede MgA. Aldin Popaja.

 

V roce 2018 jsem vystavovala na zámku Radim v rámci malířské školy a v brandýské kavárně Dvě vrány. Letos připravuji listopadovou výstavu taktéž v Brandýse nad Labem a zároveň ve svém rodném městě.

 

Krajinomalba je mému srdci nejbližší, ovšem zároveň se zdokonaluji i v jiných výtvarných technikách, například v akvarelu, perokresbě, či krasopisu.

Typ: Žně, snopy, panáci

Alternativní produkty

Přihlášení