SVATÁ HORA U PŘÍBRAMI - NEZNÁMÝ AUTOR

SVATÁ HORA U PŘÍBRAMI - NEZNÁMÝ AUTOR

 

2990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Neznámý autor

 

 

 

OBRAZ - SVATÁ HORA U PŘÍBRAMI.

 

 

SVATÁ HORA U PŘÍBRAMI

 

Svatá Hora je od 17. století významným poutním místem, dominující okolí Příbrami. Areál s ambity, kaplemi a bránami kolem impozantního chrámu Nanebevzetí Panny Marie, vznikal v douhém období mezi roky 1658 a 1709. Plány pravděpodobně vyhotovili význační architekti C. Lurago a G. D. Orsi, od počátku 18. století se zde uplatnil P. I. Bayer. Při kostele stojí bývalá jezuitská barokní rezidence. Bohatě vybavené vnitřní chrámové prostory mají nádhernou štukovou výzdobu. V centru zlaceného oltáře je umístěna ve stříbrné skříňce gotická soška Madony s dítětem.

 


ROZMĚRY RÁMU CCA 44 X 39 CM, RÁM JE HLUBOKÝ, BOHATĚ ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY A JE LEHCE ROZKLÍŽENÝ. ZŘEJMĚ OLEJ NA SKLE. OKNA A ZDI NA ZÁMKU JSOU PERLEŤOVÉ - VIZ FOTO , NEVÍM JESTLI JE POUŽITA NĚJAKÁ SPECIÁLNÍ PERLEŤOVÁ BARVA, ČI JE SOUČÁSTÍ SKLA PERLEŤ - KAŽDOPÁDNĚ MOC ZAJÍMAVÉ A NETRADIČNÍ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 

 

OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1940-60.
BUDE ŠPERKEM VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ VAŠICH PROSTOR.

Jméno autora: Neznámý autor
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení